top of page

My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

Okná a Zrkadlá

Okná a Zrkadlá

Umývanie okien úplne bez vody je hlavnou doménou výrobku Ecoshine pre Domácnosť. Na zanesené okno alebo zrkadlo stači naniesť malé množstvo prípravku a doleštiť utierkou z mikrovlákna. Bežné čističe rozpúšťajú nečistoty na povrchu a zanechávaju šmuhy. Ecoshine Antistatický pre domácnosť dvíha nečistoty z povrchu, sťahuje ich do utierky a zanecháva povrch jednoliatý, zapuzdrený karnaubským voskom. Zrkadlo ošetrené produktom pre domácnosť, Antistiatickým odpudzuje nečistoty, vodu a zabraňuje nadmernému usadzovaniu vodného kameňa. Pri následnom upratovaní nieje potrebné čistiť celé plochy, čím spotreba prípravku výrazne klesá až na 1/3 oproti bežným čistiacim prostriedkom.

More

More
Laminátové podlahy

Laminátové podlahy

Ecoshine na Mastnotu a Nerez je vhodný na zmývanie laminátových podláh. Pri prvom čistení, ak je potrebné odstrániť usadené nečistoty, aplikujte prípravok koncentrovaný priamo na podlahu a pozmývajte alebo dočistite s mikrovláknovou utierkou. Prípravok výborne odmasťuje a puzdruje karnaubským voskom. Pri následnom čistení sa povrchy už tak nezanášajú. Pri zmývaní, pridajte približne 0.1 lit. prípravku na 5 lit. vody. Pravidelným zmývaním sú podlahy chránene, nadobúdaju protišmykový efekt a spotreba prípravku výrazne klesá.

Nerez

Nerez

Nerezové kuchyne, výťahy, zábradlia či vodovodné batérie sú nepochybne dizajnovým prvkom každej prevádzky či domácnosti. Tieto plochy sú však veľmi náchylné na poškrabanie či mastnotu a z toho dôvodu, vyžadujú osobitú a pravidelnú starostlivosť. Produkt Ecoshine na Nerez a Mastnotu perfektne odmasťuje nerezové plochy a vytvára na povrchu ochranný film z karnaubského vosku. Hlavnou výhodou prípravku Ecoshine oproti bežným prípravkom je jednoduchosť čistenia. Povrch ošetrený Ecoshinom čiastočne eliminuje otlačky prstov, a chráni povrchy pred jemnými škrabancami. Spotreba prípravku výrazne klesá už pri druhom upratovaní, kde už nieje potrebné čistiť celé plochy.

Koberec

Koberec

Škvrny na koberci, čalúnenom nábytku, posteli, záclone sú najčastejšie problémy, ktoré riešime pri navštevách hotelov. Škvrny po vyliatých nápojoch, pokvapkanom ovocí, blate od topánok ale aj mnohých dalších dokážete odstrániť kombináciou výrobkov Ecoshine pre Domácnosť Antistatickým a Ecoshine na Mastnotu. Najprv aplikujte malé množstvo prípravku Ecoshine na Mastnotu a nechajte 15 - 20 sekúnd pôsobiť. Následne aplikujte Ecoshine pre Domácnosť a nechajte tiež 15 - 20 sekúnd pôsobiť. Vezmite hubku alebo kefku a čistite v smere vlákien. Po dokončení, nechajte povrch vyschnúť. Ak škvrna nevyšla úplne, opakujte proces.

Mastnota

Mastnota

Problémy s mastnotou sa vyskytujú takmer v každej prevádzke či domácnosti. Kuchynská mastnota, digestory, špáry, výťahy či nábytok sú najčastejšie problémové miesta. Pri použivaní bežných prípravkov obsahujúcich rozpušťadlá sa nečistoty usadzujú na povrchu, ktorý následne vytvára šmuhy. Prípravok Ecoshine na Mastnotu dokonalé odmasťuje, sťahuje špinu do mikrovláknovej utierky a povrchy puzdruje prírodným karnaubským voskom. Takto ošetrený povrch eliminuje usadzovanie nečistôt čím výrazne ulahčuje upratovanie a spotrebu čistiacej chémie.

Špáry

Špáry

Zanesenie špár je jedným z najčastejších problémov s ktorým sa stretávame pri návštevách v hoteloch a reštauráciách. Jedna stránka problému je samotné čistenie a druhá, následné udržiavanie. Prípravok Ecoshine na Mastnotu dokonalé vyčistí problémové špáry a zabezpečí čistotu pri pravidelnom udržiavaní. Pri prvotnom upratovaní aplikujte malé množstvo prípravku priamo na zanesenú špáru, nechajte 10 - 15 sekúnd pôsobiť a dočistite obyčajnou kuchynskou hubkou alebo kefkou. Špáry nadobudnú ochranný film, ktorý zabraňuje hĺbkovému usadzovaniu nečistôt. Pri pravidelnom udržiavaní je potrebné už len lokálne čistenie, čo výrazne znižuje spotrebu prípravku už pri druhom upratovaní.

Dlažba

Dlažba

Najčastejším problémom pri čistení dlažby a kachličiek v kúpeľni či kuchyni sú nečistoty, mastnota a usadzujúcí sa jemný vodný kameň. S prípravkom Ecoshine na Nerez a Mastnotu odstránite tieto problémy jednoducho a úplne bez vody. Aplikujte malé množstvo prípravku priamo na kachličky, nechajte 10 - 15 sekúnd pôsobiť a dočistite mikrovláknovou utierkou. Pri čistení podlahovej dlažby pridajte 0.1 lit. prípravku na 5 lit. vody. Povrch po vyčistení nadobudne protišmykový efekt a ochranný film, ktorý chráni pred usadzovaním nečistôt na povrchu. Pri pravidelnom upratovaní s pripravkom Ecoshine na Mastnotu sa plochy už tak nezanášajú a upratovanie ide výrazne jednoduchšie. Pri usadenom vodnom kameni je potrebné použiť Odstraňovač vodného kameňa. Gél jednoducho naneste na povrch, nechajte 15-20 min pôsobiť a opláchnite vodou.

Vaňa a Sanita

Vaňa a Sanita

S prípravkom Ecoshine na mastnotu prebieha čistenie vaní, sprchových kútov a sanity úplne bez vody. Na suchý povrch naneste malé množstvo prípravku a doleštíte mikrovláknovou utierkou. Čistené plochy nadobúdaju protišmykový efekt. Prípravok je účinný aj na jemný vodný kameň. Pri usadeno vodnom kameni, použite Ecoshine Odstraňovač vodného kameňa. Gél naneste na povrch, nechajte 15-20 min pôsobiť a opláchnite vodou.

Keramika

Keramika

Ecoshine pre Domácnosť (ANTISTATICKÝ) je vhodný na čistenie a doleštovanie keramických povrchov a sklokeramických varných dosiek. Pri pravidelnom ošetrovaní, karnaubský vosk čiastočne chráni varnú dosku pred poškodením spôsobeným vyliatim, či jemným pripálením. Pri čistení postačuje malé množstvo prípravku na kompletné vyčistenie a doleštenie.

Kuchynská linka

Kuchynská linka

Ecoshine pre Domácnosť je vhodný na čistenie a doleštovanie lesklých kuchynských liniek, kde mastnota, šmuhy a otlačky prstov sú hlavné a časté problémy. Bežné prípravky obsahujúce alkohol alebo iné chemické látky rozpúštajú nečistoty na povrchu a vytváraju tak šmuhy, ktoré idú len veľmi ťažko doleštiť.
Ecoshine dvíha nečistoty a zanecháva na povrchu vrstvu prírodného karnaubského vosku. Po aplikácii ostávaju povrchy bez šmúh, čiastočne eliminujú otlačky prstov a chránia namáhanú kuchynskú linku pred jemnými škrabancami.
Pri používaní výrobkov Ecoshine je veľmi dôležité zabudnúť na čistenie a povrchy len dolešťovať. Spotreba prípravku klesá na 1/3 oproti bežným prípravkom.

bottom of page