My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

Okná a Zrkadlá

Umývanie okien úplne bez vody je hlavnou doménou výrobku Ecoshine pre Domácnosť. Na zanesené okno alebo zrkadlo stači naniesť malé množstvo prípravku a doleštiť utierkou z mikrovlákna. Bežné čističe rozpúšťajú nečistoty na povrchu a zanechávaju šmuhy. Nanotechnológia Ecoshine dvíha nečistoty z povrchu, sťahuje ich do utierky a zanecháva jednoliaty povrch, zapúzdrený karnaubským voskom. Zrkadlo ošetrené s produktom Ecoshine pre domácnosť (ANTISTATICKÝ) odpudzuje nečistoty, vodu a zabráňuje nadmernému usadzovaniu vodného kameňa. Pri následných upratovaniach nieje potrebné čistiť celé plochy a preto spotreba prípravku výrazne klesá.

Laminátové podlahy

Ecoshine na Mastnotu a Nerez je vhodný na zmývanie laminátových podláh. Pridajte približne 0.1 lit. prípravku na 5 lit. vody. Podlahy ostávaju čisté a nadobúdajú protišmykový efekt.

Nerez

Nerezové kuchyne, výťahy, zábradlia či vodovodné batérie sú nepochybne dizajnovým prvkom každej prevádzky či domácnosti. Tieto plochy sú však veľmi náchylné na poškrabanie či mastnotu a z toho dôvodu, vyžadujú osobitú a pravidelnú starostlivosť. Produkt Ecoshine na Nerez a Mastnotu perfektne odmasťuje nerezové plochy a vytvára na povrchu ochranný film z karnaubského vosku. Hlavnou výhodou prípravku Ecoshine oproti bežným prípravkom je jednoduchosť čistenia. Povrch ošetrený Ecoshinom čiastočne eliminuje otlačky prstov, a chráni povrchy pred jemnými škrabancami. Spotreba prípravku výrazne klesá už pri druhom upratovaní, kde už nieje potrebné čistiť celé plochy.

Koberec

Škvrny na koberci, čalúnenom nábytku, posteli, záclone sú najčastejšie problémy, ktoré riešime pri navštevách hotelov. Škvrny po vyliatých nápojoch, pokvapkanom ovocí, blate od topánok ale aj mnohých dalších dokážete odstrániť kombináciou výrobkov Ecoshine pre Domácnosť a Ecoshine na Mastnotu a Nerez. Najprv aplikujte malé množstvo prípravku Ecoshine na Mastnotu a Nerez a nechajte 15 - 20 sekúnd pôsobiť. Následne aplikujte Ecoshine pre Domácnosť a nechajte taktiež 15 - 20 sekúnd pôsobiť. Vezmite hubku alebo kefku a čistite v smere vlákien. Po dokončení, nechajte povrch vyschnúť. Ak škvrna nevyšla úplne, opakujte proces.

Mastnota

Problémy s mastnotou sa vyskytuje takmer v každej prevádzke či domácnosti. Vstupné haly, výťahy ale aj v samotné hotelové izby sú najčastejšie problémove miesta. Pri použivaní bežných prípravkov obsahujúcich rozpušťadlá sa nečistoty usadzuju na povrchu, ktorý následne nieje možné doleštiť. Pri používaní prípravku Ecoshine na Nerez a Mastnotu sa dosahuje dokonalé odmastenie povrchov. Nečistoty sa jednoducho sťahujú do utierky z mikrovlákna. Špinavá utierka sa potom jednoducho operie. Prípravok svojím unikátnym zložením dokáže odstrániť aj zanesené mastné sitká digestorov či pripálenu mastnotu na šporákoch.

Špáry

Zanesenie špár je jedným z najčastejších problémov s ktorým sa stretávame pri návštevách v hoteloch a reštauráciách. Jedna stránka problému je samotné vyčistenie a druhá následné udržiavanie. Prípravok Ecoshine na Nerez a Mastnotu dokonalé vyčistí problémove špáry a zabezpečí čistotu pri pravidelnom udržiavaní. Pri prvotnom upratovaní aplikujte malé množstvo prípravku priamo na zanesenú špáru, nechajte 10 - 15 sekúnd pôsobiť a dočistite obyčajnou kuchynskou hubkou alebo kefkou. Špáry nadobudnú ochranný film, ktorý zabraňuje hĺbkovému usadzovaniu nečistôt. Pri pravidelnom udržiavaní je potrebne čistiť už len lokálne znečistenie, čo výrazne znižuje spotrebu prípravku už pri druhom upratovaní.

Dlažba

Najčastejším problémom pri čistení dlažby a kachličiek v kúpeľni či kuchyni sú nečistoty, mastnota a usadzujúcí sa jemný vodný kameň. S prípravkom Ecoshine na Nerez a Mastnotu odstránite tieto problémy jednoducho a úplne bez vody. Aplikujte malé množstvo prípravku priamo na kachličky, nechajte 10 - 15 sekúnd pôsobiť a dočistite mikrovláknovou utierkou. Pri čistení podlahovej dlažby pridajte 0.1 lit. prípravku na 5 lit. vody. Povrch po vyčistení nadobudne protišmykový efekt a ochranný film, ktorý chráni pred usadzovaním nečistôt na povrchu. Pri pravidelnom upratovaní s pripravkom Ecoshine na Nerez a Mastnotu sa plochy už tak nezanášajú, a upratovanie ide výrazne jednoduchšie.

Vaňa a Sanita

S prípravkom Ecoshine na nerez a mastnotu prebieha čistenie vaní, sprchových kútov a sanity úplne bez vody. Na suchý povrch naneste malé množstvo prípravku a doleštíte mikrovláknovou utierkou. Čistené plochy nadobúdaju protišmykový efekt. Prípravok je účinný aj na jemný vodný kameň.

Keramika

Ecoshine pre Domácnosť (ANTISTATICKÝ) je vhodný na čistenie a doleštovanie keramických povrchov a sklokeramických varných dosiek. Pri pravidelnom ošetrovaní, karnaubský vosk čiastočne chráni varnú dosku pred poškodením spôsobeným vyliatim, či jemným pripálením. Pri čistení postačuje malé množstvo prípravku na kompletné vyčistenie a doleštenie.

Kuchynská linka

Ecoshine pre Domácnosť je vhodný na čistenie a doleštovanie lesklých kuchynských liniek, kde mastnota, šmuhy a otlačky prstov sú hlavné a časté problémy. Bežné prípravky obsahujúce alkohol alebo iné chemické látky rozpúštajú nečistoty na povrchu a vytváraju tak šmuhy, ktoré idú len veľmi ťažko doleštiť.
Nanotechnológia Ecoshine dvíha nečistoty a zanecháva na povrchu vrstvu prírodného karnaubského vosku. Po aplikácii ostávaju povrchy bez šmúh, čiastočne eliminujú otlačky prstov a chránia namáhanú kuchynskú linku pred jemnými škrabancami.
Pri používaní výrobkov Ecoshine je veľmi dôležité zabudnúť na čistenie a povrchy len dolešťovať. Spotreba prípravku klesá na 1/3 oproti bežným prípravkom.

Adresa:

Južna Trieda 66

040 22 Košice

Slovenská Republika

Zákaznický servis:

+421 915 370 905

+421 917 977 137

Prihláste sa na odber najnovších informácii

© 2023 by EcoRovnak s.r.o. Created with Wix.com, All rights reserved.