My Items

I'm a title. ​Click here to edit me.

Laminatové podlahy

Ecoshine na Nerez a Mastnotu je vhodný na zmývanie laminátových podlah. Pridajte približne 0.05 lit. prírpavku na 5 lit vody. Podlahy ostávaju čisté a nadobúdaju protišmýkový efekt.

Nerez

Nerezové kuchyne, výťahy, zábradlia či vodovodné batérie sú nepochybne dizajnovým prvkom kazdej prevádzky či domácnosti. Tieto plochy su však veľmi náchylné na poškrabanie či mastnotu a preto, vyžadujú osobitú a pravidelnú starostlivosť. Produkt Ecoshine na Nerez a Mastnotu perfektne odmasťuje nerezové plochy a vytvára na povrchu ochranný film karnaubského vosku. Výhodou prípravku Ecoshine oproti bežným prípravkom leží v jednoduchosti čistenia. Povrch ošetrení Ecoshinom čiastočne eliminuje otlačky prstov, a chráni povrchy pred jemnými škrabancami. Spotreba prírpavku výrazne klesá už pri druhom upratovaní, kde nieje potrebné čistiť celé plochy.

Koberec

Škvrny na koberci, čalúnenom nábytku, posteli, záclone sú najčastejšie problémy ktoré riešime pri navštevách hotelov. Škvrny po vyliatých nápojoch, pokvapkanom ovocí, blate od topánok ale aj mnohých dalších dokážete odstrániť kombináciou vyrobkov Ecoshine pre Domácnosť a Ecoshine na Mastnotu a Nerez. Najprv aplikujte malé množstvo prípravku Ecoshine na Mastnotu a Nerez a nechajte 15 - 20 sekúnd pôsobiť. Následne aplikujte Ecoshine pre Domácnosť a nechajte taktiež 15 - 20 sekúnd pôsobiť. Vezmite hubku alebo kefku a čistite v smere vlákien. Po dokončení, nechajte povrch vyschnúť. Ak škvrna nevyšla úplne, opakujte proces.

Mastnota

Mastnota sa najčastejšie vyskytuje v kuchyniach, verejných priestoroch ako sú vstupné haly, výťahy ale aj v samotných hotelových izbách. Pri použivaní bežných prípravkov obsahujúcich rozpušťadlá sa nečistoty usadzuju na povrchoch, ktoré nieje možné následne doleštiť. Pri používaní prípravku Ecoshine na Nerez a Mastnotu sa dosahuje dokonalé odmastenie povrchov, kde sa nečistoty jednoducho sťahujú do utierky z mikrovlákna. Špinavá utierka sa potom jednoducho operie. Prípravok svojím unikátnym zložením dokáže odstrániť aj zanesené mastné sitká digestorov či pripálenu mastnotu na šporákoch.

Špáry

Zanesenie špár je jedným z najčastejších problémov s ktorým sa stretávame pri návštevách v hoteloch a kuchynských zariadeniach. Jedna stránka problému je samotné vyčistenie a druhá následné udržiavanie. Prípravok Ecoshine na Nerez a Mastnotu dokonalé vyčistí problémove špáry a zabezpečí čistotu pri pravidelnom udržiavaní. Pri prvotnom upratovaní aplikujte malé množstvo prípravku priamo na zanesenú špáru, nechajte 10 - 15 sekúnd pôsobiť a dočistite obyčajnou kuchynskou hubkou alebo kefkou. Špáry nadobudnú ochranny film ktorý zabraňuje hĺbkovému usadzovaniu nečistôt. Pri pravidelnom udržiavaní je potrebne čistiť už len lokálne znečistenie, čo výrazne znižuje spotrebu prípravku už pri druhom upratovaní.

Dlažba

Najčastejším problémom pri čistení dlažby a kachličiek v kúpeľni či kuchyni sú nečistoty, mastnota a usadzujúcí sa jemný vodný kameň. S prípravkom Ecoshine na Nerez a Mastnotu odstraníte tieto problémy jednoducho a úplne bez vody. Aplikujte malé množstvo prípravku priamo na kachličky, nechajte 10 - 15 sekúnd pôsobiť a dočistite mikrovláknovou utierkou. Pri čistení podlahovej dlažby pridajte 0.05 lit. prípravku na 5 lit. vody. Povrch po vyčistení nadobudne protišmykový efekt a ochranný film, ktorý chráni pred usadzovaním nečistôt do povrchu. Pri pravidelnom upratovaní s pripravkom Ecoshine na Nerez a Mastnotu sa plochy už tak nešpinia, a upratovanie ide výrazne jednoduchšie.

Vaňa a Sanita

S prípravkom Ecoshine na nerez a mastnotu prebieha čistenie vaní, sprchových kútov a sanity úplne bez vody. Na suchý povrch naneste malé množstvo prípravku a doleštíte mikrovláknovou utierkou. Čistené plochy nadobúdaju protišmykový efekt. Prípravok je účinný aj na jemný vodný kameň.

Keramika

Ecoshine pre Domácnosť je vhodný na čistenie a doleštovanie keramických povrchov a sklokeramických varných dosiek. Karnaubský vosk pri pravidelnom ošetrovaní čiastočne chráni varnu dosku pred poškodením sposobeným vyliatim či jemným pripálením. Pri čistení postačuje malé množstvo prípravku na kompletné vyčistenie a doleštenie.

Kuchynská linka

Ecoshine pre Domácnosť je vhodný na čistenie a doleštovanie lesklých kuchynských liniek, kde mastnota, šmuhy a otlačky prstov sú hlavné problémy. Bežné prípravky obsahujúce alkohol alebo iné chemické látky rozpúštaju nečistoty na povrchu a vytváraju tak šmuhy, ktoré je len veľmi ťažko doleštiť.
Nanotechnológia Ecoshine dvíha nečistoty a zanecháva na povrchu vrstvu prírodného karnaubského vosku. Po aplikácii ostávaju povrchy bez šmúh, čiastočne eliminujú otlačky prstov a chránia namáhanu kuchynskú linku pre jemnými škrabancami.
Pri používaní výrobkov Ecoshine je veľmi dôležité zabudnúť na čistenie a povrchy len dolešťovať s 1/3 spotrebou oproti bežným prípravkom.

TV a PC obrazovky

Ecoshine pre Domácnosť dokonale čistí a puzdruje obrazovky karnaubským voskom. Povrch ostáva bez šmúh, čiastočne eliminuje otlačky prstov a nadobudá antistatický efekt. Prípravok sa aplikuje úplne bez vody a v minimálnom množstve.

© 2023 by EcoRovnak s.r.o. Proudly created with Wix.com