top of page

O nás

Vízia firmy

EcoRovnak s.r.o je spoločnosť s prímárnou obchodnou činnosťou v oblasti ekologických čistiacich a dezinfekčných produktov so sídlom v Košiciach. 

Víziou firmy je vývoj, výroba a predaj ekologických nanotechnológii v oblasti čistenia a dezinfekcie, ktoré výrazne znižuju dopad na zdravie a životné prostredie. Veľké množstvo čistiacich a dezinfekčných produktov dnes na trhu obsahujú nebezpečné zlúčeniny, ktoré dráždia pokožku, oči, nosové sliznice a častokrát spôsobujú aj zdravotné problémy. Naším cieľom je oboznámiť ľudí s novými ekologickými technológiami, ktoré výrazne uľahčujú náš život a zároveň nevytváraju nápor na životné prostredie. 

 

Portfólio produktov a služieb

Naše portfólio produktov pozostáva z čistiacich prostriedkov ECOSHINE a unikátnej 100 % rozložiteľnej dezinfekcie Desin Active. 

Produkty Ecoshine sú založené na prírodnej báze, kde hlavnými zložkami sú byliny, íl, voda, vanilka a karnaubský vosk. Špecifické zloženie a všestrannosť použitia odlišuje produkty Ecoshine od bežných čistiacich prostriedkov obsahujúcich alkohol, silikóny, petrolej a iné rozpúšťadlá. Prostriedky Ecoshine špinu sťahujú do mikrovláknovej utierky a zanechávajú na plochách prírodný vosk, ktorý chráni povrchy a uľahčuje následné čistenie. Produkty Ecoshine dosahujú 1/3 spotrebu už pri druhom upratovaní, kde sa povrchy už len dolešťujú a udržiavajú.

Pri väčších nečistotách v kúpeľniach, kuchyniach, ale aj pri celkovom prvotnom upratovaní, keď je potrebné odstrániť chemické látky a mastnotu z povrchov, doporučujeme použiť Ecoshine na mastnotu a nerez. V hoteloch je najčastejšie využívaný na čistenie vaní, sprchových kútov, dlažby, WC, šporákov, digestorových sitiek. Pri zmývaní podláh vytvára protišmykový efekt.

Širokospektrálna dezinfekcia Desin Active je slovenská technológia na báze kyseliny chlórnej (HOCL) Je jednou z mála dezinfekcií, ktorá je zložená z ingrediencií, ktoré sú pre človeka absolutne neškodné. Aktívna látka, kyselina chlórna dosahuje vysokú účinnosť pri odstránení širokej škály baktérií, vírusov, plesní, kvasiniek a húb na povrchoch. Priestorová dezinfekcia sa realizuje utrazvukovým zvlhčovačom vytvárajúcim studenú hmlu. Pri povrchovej dezinfekcii sa využíva buď mechanický rozprašovač na pravidelné rýchle udržiavanie alebo elektrostatické zariadenie pre profesionálne ošetrovanie plôch.

ECOSHINE

Desin Active

bottom of page